Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej. [x]
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+

Newsletter

dla klientówna wymiar


Producent mebli pod Poznaniem – o nas

Stolarnia Przybylski to rodzinna firma istniejąca już od 1993 roku. Jej założycielem jest doświadczony mistrz stolarski Jerzy Przybylski sukcesem udaje nam się łączyć wiedzę i doświadczenie ze świeżością i dynamiką. Działamy zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Nasza stolarnia prężnie się rozwija i z optymizmem widzimy naszą przyszłość na rynku.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i zaawansowanych technologii możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Cały czas dokładamy starań, by udoskonalać nasze wyroby – rozbudowujemy naszą stolarnię i powiększamy personel firmy.

Od zeszłego roku z założycielem zakładu współpracuje jego syn, Jakub Przybylski. Jako absolwent Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu jest odpowiednią osobą do dalszej rozbudowy firmy. Niedawno nasza stolarnia powiększyła sie o nową, nowocześnie wyposażoną halę produkcyjną oraz komfortowe pomieszczenia socjalno-biurowe. Dzięki temu możemy zapewnić dobre warunki pracy pracownikom oraz miłą atmosferę Klientom zakładu.

W początkach naszej działalności zajmowaliśmy się głownie produkcją galanterii drzewnej i wyrobów toczonych. Dziś nasza oferta obejmuje również najwyższej jakości meble z drewna litego i płyty. Produkujemy wyposażenie mieszkań (meble drewniane na wymiar do jadalni, sypialni i kuchni), a także meble do biur i lokali gastronomicznej. Zapewniamy również profesjonalne usługi stolarskie obejmujące przygotowanie schodów, drzwi i zabudowy – zgodnie z życzeniami naszych Klientów.

Jesteśmy producentem zarówno mebli z drewna egzotycznego, jak i krajowego. Korzystamy z ekologicznych technologii wykończeniowych.

Naszą firmę wyróżnia profesjonalizm oraz najwyższa jakość oferowanych mebli drewnianych. Stoły, komody czy łóżka drewniane naszej produkcji charakteryzują się trwałością i wysoką funkcjonalnością. Projektując je, uwzględniamy najnowsze trendy we wzornictwie. Ich dodatkowym atutem są przystępne ceny.

Podobnie jak inne rodzinne przedsiębiorstwa jesteśmy zawsze blisko Klienta i możemy dostosowywać naszą ofertę do Państwa potrzeb.stolarnia
przyrząd stolarski
deski
obrabiarka desek
drewno przed obróbką
deski ułożone
stolarnia przybylski zakład
gotowe deski
widok na zakład pracy
trajzega
warsztat pracy
weeke
houfek
ostrze
maszyny stolarskie
profesjonalna maszyna stolarska
deska podczas cięcia
zbiór desek
maszyny stolarskie
maszyna weeke
maszyna stolarska w stolarni
deska
obróbka deski
wiertło
elementy maszyny stolarskiej

Realizacja 2CD Multimedia 2014